SOFFBORD med kakelplattor.

SOFFBORD med kakelplattor.
3828290. SOFFBORD med kakelplattor.

Höjd 58 cm bredd 49 cm längd 79 cm(119 cm i uppfällt läge).

Sedvanligt slitage, märken repor, spricka i kakel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 271