MOGENS KOCH. Rud Rasmussen Hylla.

3828224. MOGENS KOCH. Rud Rasmussen Hylla.

Motiv: Danmark, 1928-1932.
Tall. ca Höjd 76 cm x B 76 cm x D 28 cm.

Betydande tecken på slitage, repor och stötar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv: Danmark, 1928-1932.

Antal besök: 459