2 sängbord (2).

2 sängbord (2).
3828216. 2 sängbord (2).

Massivt trä, varav en är mörkfärgad. Med 1 låda vardera.

ca 45 x 45 x 45 cm.

Tecken på ålder och slitage, repor, stötar.

Gör en kostnadsfri värdering!
3828216. 2 sängbord (2).

ca 45 x 45 x 45 cm.

Antal besök: 116