PRISMOR, till taklampa, delar till taklampa.

382805. PRISMOR, till taklampa, delar till taklampa.

Parti diverse äldre prismor, 11,5 kg, mestadels runda samt lampdelar.

Bruksslitage, prismor med nagg, trasiga prismor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 516