AXEL ÖSTERBERG. Etsningar, 2-stycken.

3827728. AXEL ÖSTERBERG. Etsningar, 2-stycken.

Björn samt häger. Signerade ca 17x11 cm styck.

Gulnade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulnade.

Antal besök: 267