KONSOLBORD, Senempire, fanerad med mahogny, 1800-talets första hälft.

382755. KONSOLBORD, Senempire, fanerad med mahogny, 1800-talets första hälft.

Längd 97,5 cm.
Bredd 31 cm.
Höjd 79 cm.

Bruksslitage, märken, fläckar, fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 97,5 cm.
Bredd 31 cm.
Höjd 79 cm.

Antal besök: 1 013