SERVISDELAR, 24 stycken, Rosenthal.

382751. SERVISDELAR, 24 stycken, Rosenthal.

12 stycken flata tallrikar, diameter ca 27 cm.
12 djupa tallrikar, diameter ca 26 cm.
Vit glasyr med brätte i kobolt med gulddekor.

Några nagg.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Några nagg.
Bruksslitage.

Antal besök: 1 146