FARTYGSMODELL, "Doris", 3-mastad fullriggare, 1900-tal.

382750. FARTYGSMODELL, "Doris", 3-mastad fullriggare, 1900-tal.

Längd 38 cm.
Bredd 16 cm.
Höjd 28 cm.

Skador på båt, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 38 cm.
Bredd 16 cm.
Höjd 28 cm.

Skador på båt, bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 320