JOAN MIRÓ. Joan Miró Lithographs III.

382749. JOAN MIRÓ. Joan Miró Lithographs III.

1964-1969. Contains Five original lithographs. 216 pp. Preface by Joan Teixidor. Fem osignerade litografier. Maeght Éditeur., 15 avril 1977.

Bruksspår, litografierna i perfekt skick.

Joan Miró (1893–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

Joan Miró (1893–1983)

Antal besök: 1 393