KAFFEKOKARE, koppar, 17/1800-tal.

382728. KAFFEKOKARE, koppar, 17/1800-tal.

Höjd ca 28 cm.
Diameter ca 27 cm.

En handtagsnit lös.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 28 cm.
Diameter ca 27 cm.

En handtagsnit lös.
Bruksslitage.

Antal besök: 2 766