JAEGER-LECOULTRE, MASTER QUARTZ, 1970-TALET.

3827257. JAEGER-LECOULTRE, MASTER QUARTZ, 1970-TALET.

Stålboett, gulddoublé, mineralglas, kvartsverk, datumvisning, referensnummer 23305-51, serienummer 1362499, verknummer 2184035, originallänk gulddoublé, boetten mäter 40,5x43 mm.

Bruksslitage, repigt glas. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 761