JUUKA VÄNTTINEN. TAVLA, litografi 31/50, signerad J.Vänttinen, Intarsia 1983 - Mezzotint.

382675. JUUKA VÄNTTINEN. TAVLA, litografi 31/50, signerad J.Vänttinen, Intarsia 1983 - Mezzotint.

Bildmått 53 x 39 cm.
Rammått 67 x 52 cm.
Från utställning 20-31 oktober 1990, Anderssons Konsthall i Skövde.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 53 x 39 cm.
Rammått 67 x 52 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 278