LARA SIMONOF. Hand kolorerade, 2 st, Änglar blå, signerade samt numrerade 18/190, 40/190.

382660. LARA SIMONOF. Hand kolorerade, 2 st, Änglar blå, signerade samt numrerade 18/190, 40/190.

Dagmått 16,5 x 17,5 cm.
Totalmått inkl ram 42 x 32,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 16,5 x 17,5 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 706