BYRÅ, Karl Johan, trä, 1800-tal.

382651. BYRÅ, Karl Johan, trä, 1800-tal.

Fem lådor, varav två mindre.
Längd 123,5 cm.
Bredd 42,5 cm.
Höjd 106,5 cm.

Bruksslitage, märken, fläckar, skador/sprickor, senare bemålning och beslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fem lådor, varav två mindre.
Längd 123,5 cm.
Bredd 42,5 cm.
Höjd 106,5 cm.

Antal besök: 980