LARA SIMONOF. Medelhavsfrukter, färglitografi, signerad samt numrerad 82/340.

382635. LARA SIMONOF. Medelhavsfrukter, färglitografi, signerad samt numrerad 82/340.

Bladets storlek 33 x 40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladets storlek 33 x 40 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 229