SOFFA, 1950-tal.

SOFFA, 1950-tal.
3825525. SOFFA, 1950-tal.

Stoppad klädd i brunt tyg. Svängda karmar i mörkbetsad bok. Längd 145, djup 78, höjd 72 cm.

Bruksslitage, smärre fläckar. Benen med skrapmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!
3825525. SOFFA, 1950-tal.

Antal besök: 259