EN STOR TRÄDÖRR.

EN STOR TRÄDÖRR.
3825486. EN STOR TRÄDÖRR.

slutet av 1800-/1900-talet, 203cm hög 84cm bred.

Allmänna märken och slitage, förluster, träslag, skav.

Gör en kostnadsfri värdering!
3825486. EN STOR TRÄDÖRR.

Antal besök: 178