FÅTÖLJ, metall samt tyg, 1900-talets andra hälft.

382532. FÅTÖLJ, metall samt tyg, 1900-talets andra hälft.

Rygghöjd 84, sittdjup 51 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 84, sittdjup 51 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 367