SPEGLAR, 3 st, 1900-tal.

SPEGLAR, 3 st, 1900-tal.
382516. SPEGLAR, 3 st, 1900-tal.

Facettslipade glas, 1 x 85 x 42 cm, 2 x 80 x 36 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 688