GLASMONTER 1900-tal.

GLASMONTER 1900-tal.
3824815. GLASMONTER 1900-tal.

Höjd ca 20 - 24 cm
Längd ca 64 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
3824815. GLASMONTER 1900-tal.

Höjd ca 20 - 24 cm
Längd ca 64 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 344