BÖCKER, 3 st. Joh. Henr. Kellgrens samlade skrifter, Halvfranska band, 1796.

382479. BÖCKER, 3 st. Joh. Henr. Kellgrens samlade skrifter, Halvfranska band, 1796.

Tryckt hos Johan Pehr Lind 1796.

Bruksslitage, gulnade blad samt fläckar, försättsbladen med signaturer. Banden med mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 450