PELARBORD, reglerbart Johan Hult.

3824663. PELARBORD, reglerbart Johan Hult.

Röd metall. Diameter 42, höjd from 47 cm.

Smärre ytslitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre ytslitage och repor.

Antal besök: 455