LOUIS VUITTON, koffert för bil tidigt 1920-tal.

382449. LOUIS VUITTON, koffert för bil tidigt 1920-tal.

Längd 87 cm
Djup nederkant 51 cm
Djup, uppe 42 cm
Höjd 66 cm.

Bruksslitage, skador, några stift, skinndetaljer nederkant senare.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 87 cm
Djup nederkant 51 cm
Djup, uppe 42 cm
Höjd 66 cm.

Antal besök: 2 939