Vas. 1900-talet. Höjd 24,5 cm 2 st skålar. Qian-Long. Diameter 15,3 cm 2 st skålar. Qian-Long. Diameter 11 cm.
Sprickor i skålarna samt en mindre nagg. Vas. I gott skick.