BORD, sk Hunt table, 1900-tal.

382437. BORD, sk Hunt table, 1900-tal.

Längd 152 cm
Bredd 46 cm med klaffar nedfällda
Höjd ca 55 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 152 cm
Höjd ca 55 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Repor.

Antal besök: 2 654