JOHAN BLADH. Blommor i landskap, olja på duk, signerad samt daterad -75.

382383. JOHAN BLADH. Blommor i landskap, olja på duk, signerad samt daterad -75.

Dagmått 31,8 x 22,7 cm.
Falsmått 33 x 24 cm.

Bruksslitage.

Johan Bladh (1893–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 31,8 x 22,7 cm.
Falsmått 33 x 24 cm.

Bruksslitage.

Johan Bladh (1893–1976)

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 254