Stelt armband s. k. bangle med Harley Davidson Motor Cycles logotype i sterling silver. Stämplat OH-D.
Vikt ca 72 gram.
Totallängd ca 19,5 cm, bredd ca 2,5 cm.
Bruksslitage.
Vikt ca 72 gram.
Bruksslitage.