HARLEY DAVIDSON ARMBAND/BANGLE, silver.

3823810. HARLEY DAVIDSON ARMBAND/BANGLE, silver.

Stelt armband s. k. bangle med Harley Davidson Motor Cycles logotype i sterling silver. Stämplat OH-D.
Vikt ca 72 gram.
Totallängd ca 19,5 cm, bredd ca 2,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt ca 72 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 326