GLASSERVIS, 60 delar, Sverige 1900-talets mitt.

382380. GLASSERVIS, 60 delar, Sverige 1900-talets mitt.

9 rödvinsglas, höjd ca 14,5 cm
13 vitvinsglas, höjd ca 12 cm
12 selterglas, höjd ca 9 cm
12 starkvinsglas, höjd ca 9 cm
14 likörglas, höjd 10,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

13 vitvinsglas, höjd ca 12 cm
12 selterglas, höjd ca 9 cm
14 likörglas, höjd 10,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 588