ALADÅBFORM, bläckplåt, 1800-tal.

382367. ALADÅBFORM, bläckplåt, 1800-tal.

Lejon, ca. längd 18 cm.

Mindre hål, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lejon, ca. längd 18 cm.

Mindre hål, slitage.

Antal besök: 2 877