TRÄDGÅRDSHYLLA, hörnmodell, 2000-tal.

382365. TRÄDGÅRDSHYLLA, hörnmodell, 2000-tal.

Metall, längd ca. 62, bredd 42, höjd 129 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 465