ELIS RYBERG. Motiv från Skansen, färglitografi, signerad samt numrerad 69/300.

382364. ELIS RYBERG. Motiv från Skansen, färglitografi, signerad samt numrerad 69/300.

Dagmått 54 x 63 cm.
Totalmått inkl ram 69,8 x 77,2 cm.

Bruksslitage.
Ej examinerad ur ram.

Elis Ryberg (1919–1985)

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 54 x 63 cm.

Bruksslitage.
Ej examinerad ur ram.

Elis Ryberg (1919–1985)

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 710