CIGARRSKRIN, alabaster och förgylld metall, 1900-tal.

382362. CIGARRSKRIN, alabaster och förgylld metall, 1900-tal.

Längd 19 cm, bredd 12 cm, höjd 5 cm.

Liten skada på ett hörn. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 701