Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
SUNE FONDELL. Ölandsmotiv, olja på duk, signerad.
382340. SUNE FONDELL. Ölandsmotiv, olja på duk, signerad.
45 x 54 cm.
Smärre repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
45 x 54 cm.
Smärre repor.
2 496