ROLAND LINDBERG. Blommor, olja på pannå, signerad.

382320. ROLAND LINDBERG. Blommor, olja på pannå, signerad.

26 x 34 cm.

Smärre färgbortfall.

Roland Lindberg (1935–1993)

Gör en kostnadsfri värdering!

26 x 34 cm.

Smärre färgbortfall.

Roland Lindberg (1935–1993)

Antal besök: 901