SÄNGBORD, 1-par, stringmodell. 1950/60-tal.

382295. SÄNGBORD, 1-par, stringmodell. 1950/60-tal.

Längd 52 cm. Djup 31 cm. Höjd 53 cm.

Ytrepor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytrepor och slitage.

Antal besök: 1 301