SKÅP, svängt krön, 1700-tal.

382224. SKÅP, svängt krön, 1700-tal.

2-delat. Senare underdel.
Delvis med originalmålning.
Lås samt nyckel original.
Längd 82,5 cm
Bredd 40 cm
Total höjd 164 cm.

Ålders samt bruksslitage. Senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

2-delat. Senare underdel.
Delvis med originalmålning.
Lås samt nyckel original.
Längd 82,5 cm
Bredd 40 cm
Total höjd 164 cm.

Antal besök: 1 217