EN DUBBEL CAMEO RING.

EN DUBBEL CAMEO RING.
3822231. EN DUBBEL CAMEO RING.

Två snidade skalkameobitar som båda visar en dam i profil. Var och en mäter ca. 6 x 3,5 mm. Omärkt gul metall monterad. Fingerstorlek N. Vikt 3,3 g.

Cameos är inte skadade.
Fästet har allmänt ytslitage med några djupare repor. Synliga lödmärken på skaftet. Inställningsområdet har viss splittring och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Cameos är inte skadade.

Antal besök: 118