SÄNGRAM, rokokostil, 1900-tal.

3822069. SÄNGRAM, rokokostil, 1900-tal.

Passar madrass ca 90x200 cm.
Höjd huvudgavel: ca 111,5 cm
Höjd fotgavel: ca 86 cm
Längd: ca 217 cm
Bredd: ca 103 cm.

Bruksslitage, ytsmuts, färgskav, märken, repor, fanérskada.

OBS: är isärplockad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Passar madrass ca 90x200 cm.
Höjd huvudgavel: ca 111,5 cm
Höjd fotgavel: ca 86 cm
Längd: ca 217 cm
Bredd: ca 103 cm.

OBS: är isärplockad.

Antal besök: 215