SIDEBOARD, 1950/60-tal.

SIDEBOARD, 1950/60-tal.
3821440. SIDEBOARD, 1950/60-tal.

Höjd: ca 80 cm
ca 170 x 42 cm.

Normalt bruksslitage, finns mindre ringmärke på ovansidan, övrigt smärre skav och märken, ej några skador att anmärka. Se foton.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 80 cm
ca 170 x 42 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 795