SVEN OLOF EHREN. Katarina hissen, färglitografi, signerad och numrerad 73/310.

382132. SVEN OLOF EHREN. Katarina hissen, färglitografi, signerad och numrerad 73/310.

Bildyta 58 x 48 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 58 x 48 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 3 197