LAMPOR 1 par för Elfa-hyllor, Aneta, 1900-talets andra hälft.

382123. LAMPOR 1 par för Elfa-hyllor, Aneta, 1900-talets andra hälft.

Längd ut från vägg ca 40 cm.

Slitage, färgbortfall, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ut från vägg ca 40 cm.

Slitage, färgbortfall, repor.

Antal besök: 1 282