AUTOGRAFKORT, 12 st, 1940-tal.

3821182. AUTOGRAFKORT, 12 st, 1940-tal.

Inga Tidblad, Eva Henning, George Fant, Alf Kjellin, Kristina Söderbaum, Gösta Kjellertz,
Carl-Axel Hallgren, Gerd Hagman, Allan Bohlin, Rosita Serrano, Karin Ekelund mfl.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 279