MATTA, RÖLAKAN.

MATTA, RÖLAKAN.
3821136. MATTA, RÖLAKAN.

Geometrisk dekor i gula, bruna och blå färgtoner, 1900-talets andra hälft, kortsidor med tygkanter, 245x165 cm.

Bruksslitage, några fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!
3821136. MATTA, RÖLAKAN.

Bruksslitage, några fläckar.

Antal besök: 324