STOLAR, 10+2, Pierre Frey-textil.

3821112. STOLAR, 10+2, Pierre Frey-textil.

Sitthöjd ca 49 cm, tio stolar, två karmstolar, undertill textil märkt Selva, 1900-talets senare hälft, medföljande textil på rulle.

Bruksslitage, fläckar, märken, stötmärken, smärre hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 431