ZINKBALJA, 1900-talets första hälft.

381989. ZINKBALJA, 1900-talets första hälft.

Rund form. Längd 75 cm, höjd 37 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 111