CELINA RUNEBORG. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad C Runeborg samt daterad.

381966. CELINA RUNEBORG. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad C Runeborg samt daterad.

65 x 54 cm.

Mindre krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 54 cm.

Mindre krackelyrer.

Antal besök: 3 977