TRÄSKULPTURER, 6 st, 1900-tal.

3819469. TRÄSKULPTURER, 6 st, 1900-tal.

3 st signerade RB, 1 st signerad Kjell, 1 st av Carl-Johan Trygg, 1 st signerad Oscar.
Höjd 19.5-32.5 cm.

Slitage, skulpturen med tennisracket saknar ena foten, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19.5-32.5 cm.

Antal besök: 329