THOMAS STRÖMDAHL. "I början av mars", olja på duk, sigenrad och daterad -81.

381940. THOMAS STRÖMDAHL. "I början av mars", olja på duk, sigenrad och daterad -81.

Ca 69 x 99 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 69 x 99 cm.

Antal besök: 2 733