MATGRUPP, 5 delar, 1900/2000-tal.

381923. MATGRUPP, 5 delar, 1900/2000-tal.

Bord, höjd 76, 110x70 cm.
4 stolar, glas och krom.

Bruksslitage, repor på glasskiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord, höjd 76, 110x70 cm.
4 stolar, glas och krom.

Antal besök: 752