MATBORD, återvunnet trä, 2000-tal.

3819226. MATBORD, återvunnet trä, 2000-tal.

Längd 170, bredd 90, höjd 76 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 559